Hakkımızda

"Duymadığınız Hiçbirşey Kalmasın"
2007  yılında kurulan Anadolu İşitme Merkezleri, akılcı, temkinli, yaklaşımı ile işitme cihazı sektöründe, insanlara karşı dürüst olmayı ve güven kazanmayı ilke edindi. Üstün teknolojiyi kullanarak, işitme kaybı olan insanlara en iyi şekilde faydalı olmayı hedef edindi. Dünyada yaklaşık 600 milyon insan işitme kaybından dolayı iletişim sorunu yaşamaktadır. Ülkemizde ise yapılan bir istatistik olmamakla birlikte yaklaşık 4 milyon kişi de işitme kaybı olduğu tahmin edilmektedir.

İşitme engelli insanların doğal aktivitelerini sürdürmeleri için, mevcut teknolojik olanaklar en iyi şekilde kullanılarak, en güvenli teknolojiler ile bu insanlara yardımcı olmak Anadolu İşitme Merkezleri prensibidir.

Anadolu İşitme Merkezleri 'nden alınan ürünler Anadolu İşitme Merkezleri ’in güvencesi altındadır. İsterse ürün şubelerden isterse bayilerden alınsın, şikayetler en kısa zamanda giderilir hasta mağdur edilmez. En uygun tamir fiyatlarıyla, yaygın ve profesyonel servis ağıyla Avrupa standartlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Anadolu İşitme Merkezleri, işitme cihazına başlarken önüne hedef ve gayeler koydu;

  •  İnsan merkezli olacak,
  • En iyi teknolojiyi kullanacak,
  • En iyi hizmeti verecek
  • Müşteri memnuniyeti ön planda olacak,
  • Bu bilinç ve heyecanla halkımıza hizmet sunmaktadır.